ייעוץ משכנתאות

קצת על השירות

ייעוץ משכנתאות

משכנתא היא העסקה הפיננסית ארוכת הטווח והגדולה ביותר שאנחנו מבצעים במהלך החיים, ובעסקה הזו יש שני צדדים, הלווים-זוגות ומשפחות אנשים עסוקים ועובדים שבד"כ הם לא בעלי הבנה פיננסית עמוקה באופן כללי ובלי הבנה פיננסית ספציפית על תחום המשכנתאות והמימון בפרט.

מצד שני הבנק-גוף משומן ומאורגן שהמטרה שלו היא להרוויח כמה שיותר כסף וכמה שיותר מהר. כבר אנחנו מבינים שבעסקה הזו יש פערים גדולים מאוד שעוזרים לבנקים להצליח בגדול במטרה שלהם.

לאבד כסף סתם בטח שמדובר במאות אלפי ש"ח ואף מליונים לעשרות שנים זה כואב וחבל אבל זה לא הכל.

חוסר הוודאות בתנאים  שקיבלנו הסיכונים והתנודתיות לאורך השנים  כואבים יותר מהכל. 

התפקיד שלנו כיועצי משכנתאות הוא להפוך את התהליך ולהנגיש אותו בגובה העיניים ע"מ שלכם תהיה את הוודאות שקיבלתם את התנאים הטובים ביותר עבורכם ועבור משפחתכם. 

לראות אך ורק את טובת הלקוחות, להשתמש בכל הידע והנסיון שלנו ע"מ לבנות משכנתא שמתאימה לכם ולא לבנק, לדעת באיזה בנקים להגיש, להשיג את המשכנתא בריביות הזולות ביותר שניתן וכמובן ללוות ולהכווין אתכם לאורך כל הדרך ולייצר לכם חיסכון בזמן והרבה רוגע ושקט נפשי.

מסלולים

01

מסלול זהב DIY

מסלול הזהב מתאים למי שחקר את נושא המשכנתא לעומק, מבין את ההשלכות של כל מסלול, לוח סילוקין, מדד ,התהליך מול הבנק ויש לו את הזמן והאנרגיה לעבור בין הבנקים, להגיש את התיקים ולבצע משא ומתן.

מסלול פרימיום Premium way

מסלול הפרימיום מתאים לכל מי שהולך לקחת משכנתא ורוצה להיות בטוח שהוא קיבל את התוצאה הטובה והמדוייקת ביותר ע"פ הצרכים שלו ושל משפחתו.

המטרה במסלול הפרימיום היא מינימום התעסקות מצד הלקוח ותוצאה יוצאת דופן במשכנתא.

02

03

ליווי משקיעים

פגישת תכנון פיננסי מוכוונת השקעות נדל"ן.

בואו נדבר!

ניתן ליצור איתנו קשר ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם:

דילוג לתוכן