אודות

בואו נכיר קצת ונוכל לצאת ביחד לדרך משותפת.

נעים להכיר אנחנו

החזון שלנו הוא לאפשר לציבור נוטלי המשכנתא ביטחון נפשי וכלכלי בתהליך המשכנתא האישי שלהם .אנו עושים בזכות ניסיון פנימי מהמערכת הבנקאית בישראל, ראייה הוליסטית על התא הכלכלי משפחתי ובניית תכנית מותאמת אישית לאורך שנים .בעזרת ערכים של אחריות, דיוק ויצירתיות אנו נדאג שיהיה לכם שקט נפשי בתהליך ביטחון שאתם נמצאים בידיים הטובות ביותר וחיסכון משמעותי של כסף וטרחה.

אנחנו מתחייבים לתפור עבורכם את חליפת המימון המשתלמת, המדויקת והזולה ביותר עבורכם ועבור התא המשפחתי שלכם !משכנתא שמתאימה לכם ולא לבנק!

החזון שלנו

החזון של RightWay משכנתאות ופיננסים הוא להוביל את לקוחותיה למימוש המשאבים הכלכליים בצורה האופטימלית,
דיוק ההחלטות הכלכליות לאורך החיים, השקעות, צבירת נכסים והכנסות
ע"מ לאפשר להם להגיע לתמונת ההצלחה הכלכלית שלהם.

צוות המומחים שלנו

RightWay מורכבת מהצוות הטוב ביותר עבורכם, על מנת שתוכלו לקחת משכנתא בבטחה.

מיכאל היימן

מייסד שותף
יועץ מומחה למשכנתאות וכלכלת המשפחה, משקיע סדרתי בנדל"ן בארץ ובחו"ל וחבר בהתאחדות יועצי המשכנתאות בישראל. מיכאל מחזיק בהישג מרשים של 99% לקוחות מרוצים וסך החסכונות שחסך ללקוחותיו בשנה מסתכמים ל11,000,000 ₪. מיכאל שם דגש על תכנון מוקפד ומדויק של המשכנתא עבור לקוחותיו, ועושה זאת בעזרת הניסיון שצבר כיועץ לכלכלת המשפחה, שם נפגש עם מוצר המשכנתא והבין את ההשלכות והעוצמות שיש בה. מתמקד בראייה הוליסטית על התא הכלכלי - משפחתי ומי שלווה על ידו יעיד על השקט הנפשי שיש לו אחרי שהרגיש את ההתאמה האישית והעבודה היסודית.

גיל אבוחצירא

מייסד שותף
שותף מייסד ומנהל תיקי לקוחות, חבר בהתאחדות יועצי המשכנתאות בישראל. בשלוש השנים האחרונות גיל מילא מספר תפקידים משמעותיים בבנק לאומי למשכנתאות וסיים את תפקידו כראש צוות במוקד הדיגיטלי של המשכנתאות בבנק. עד היום עברו תחת ידיו למעלה מ15,000 בקשות משכנתא דרך בנק לאומי. גיל רואה במשכנתא בסיס כלכלי-משפחתי משמעותי, מה שגורם לו להשקיע מאמצים וחשיבה רבה בבניית המוצר המדויק עבור הלקוח. בעזרת הידע והניסיון הבנקאי שצבר גיל סולל ללקוחותיו את הדרך המדויקת למשכנתא מנצחת ולקוחותיו מעידים שהם מקבלים ביטחון ושקט נפשי לאורך התהליך וכן חוויה חיובית ואישית.

אסף אהרון

סוכן ביטוח
אסף מלווה את לקוחותינו ונותן להם מעטפת מלאה בביצוע ביטוח המשכנתא סוכן פנסיוני מורשה ברישיון משרד האוצר, בוגר תואר ראשון בכלכלה וניהול B.A. מלווה מאות משפחות בישראל באופן שוטף בצורה ישירה אל מול הלקוח בשלל תחומים: פנסיה, גמל, השתלמות, השקעות, ביטוחי בריאות, ביטוחי חיים, משכנתא ועוד, המשרד עובד עם כל החברות הביטוח ובתי ההשקעות המובילות בישראל בין היתר: מנורה, מגדל, הראל, כלל, הפניקס, הכשרה, איילון, אלטשולר-שחם, ילין-לפידות, אנליסט, מור ועוד.

עו"ד מיכאל הראל

ליווי עסקאות מקרקעין
בוגר תואר ראשון בלימודי משפטים והוסמך כעורך דין בשנת 2009. עו"ד הראל מלווה את לקוחותינו מבחינה משפטית, ונותן את המעטפת המלאה לעסקאות מקרקעין. התמחה בבית משפט השלום אצל כבוד השופטת נחמה נצר בתחום הנזיקין והאזרחי. עו”ד הראל מתמחה בתביעות בתחום האזרחי והנזיקין: תאונות דרכים, נזקי גוף, רשלנות רשויות מקומיות, פגיעות תלמידים וביטוח ועוד. כמו כן מתמחה עו”ד הראל בייצוג לקוחות בוועדות השונות, מול המוסד לביטוח לאומי ומשרד הבריאות. בנוסף לתחומי הנזיקין, עו”ד הראל עוסק בתחומי המשפט האזרחי, ליטיגציה אזרחית, ירושות, עזבונות ומקרקעין ונותן ייעוץ משפטי שוטף ומלא לגופים שונים. עו”ד הראל הוסמך מטעם משרד המשפטים לעריכת יפויי כוח מתמשך וכל הנלווה לעניין, ונמנה על החלוצים בתחום. עו”ד הראל רואה במקצוע ובעבודתו כעורך דין זכות ושליחות, ומנסה להפוך את הצרות של לקוחותיו לפחות גדולות ומפחידות.

בואו נדבר!

ניתן ליצור איתנו קשר ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם:

דילוג לתוכן